Barbra.Gp ~ Ahol a Twilight örökké él :)
Navigáció

Home

Site

Friss

Pictures

Túl a valóságon

Twilight Saga

Fanfiction

Fancuccok

Extras

 
Számláló
Indulás: 2007-01-09
 
Solar Flare by Solya
Solar Flare by Solya : 10. fejezet - Nászút-odaút

10. fejezet - Nászút-odaút

  2010.09.01. 12:54


Repülő téren szálltunk ki. Meglepődtem.. Hát nem gyalogosan megyünk? Sokkal egyszerűbb lenne.
Apa mosolygott.. Nemééér! Kezdek nagyon ideges lenni a gondolat olvasásától. Éjszaka volt és kezdtünk pakolászni ki az autóból. Meghallgattam a jókívánságokat. Nagy nehezen átmentünk mindenféle vacakságon. És jött a felszállás. Anyáék elmentek mert kezdett virradni. Felszálltunk a gépre.
Elhelyezkedtünk szépen. Felszálltunk. Fura érzés volt repülni. Valahogy mindig is szerettem volna. De nem így. Csak úgy mint a madarak.
Néztem kifelé az ablakból. Ahogy minden távolodik. Egyre messzebb. A táj gyönyörű volt. A fák...a mezők... a tengerpart.... olyan.. mesés.. Jézus ég. Én a tájat bámulom miközben mellettem ül a világ legcukibb pasija? Felé fordultam. Engem nézett, azokkal a gyönyörű sötét szemeivel. Rabul ejtett. Odahúzódtam hozzá, arcomat a vállába temettem. Beszippantottam finom illatát. Nem tudom mit nem bírnak benne. Megfogta a kezem és megszorította.
- Izgulsz már? - felnéztem az izgatottságtól csillogó szemeibe. Pislogtam egyet.
-Elárulod hova megyünk? - úgyis elmondja. Eddig apa miatt nem mondta el. Ő a híve ezeknek a meglepetéseknek.
- Nem. Titok. -Mosolygott pimaszul.
-Naaaa kérlek -közelebb csusszantam hozzá.
- Na jó... Belláék is ide mentek nászútra. Esme szigetére.
- Hűűűűű. -Esmének vans zigete? Nem is tudtam.
- Most te válaszolj. Izgulsz?
- Igen. -elvigyorodtam. Hogy ne lennék boldog?
Visszadőltem a vállára.... Arra ébredtem hogy a stewardess bemonta hogy mindjárt megérkezünk Rioba.
Leszálltunk a gépről.
-Ugye mostmár úszunk? -imádtam úszni. És Jake is jól úszott.
- Nem... Edward ragaszkodott hogy hajóval men....
-Apám mond meg mindent? - néztem rá felvont szemöldökkel. - nem kell megtudnia.. Persze ha Te is szeretnéd.... Meg tudod az utat.
- Keressünk egy kihalt tenger part részt. Ott átváltozok és mehetünk.
- Bőröndök? -néztem rá... ó-ó. Ez így nem jó. - Várj... Elküdetjük a csónakossal.. Mi meg azt mondjuk változott a program. Naaaa? -kérdőn felvontam a szemöldököm.
-Okos...- rámvigyorodott és megcsókolt. Ránéztem. Odaadtuk a csomagokat, majd elindlutunk.
- És ha észrevesznek? - elönött az adrenalin. Óceánban fogunk úszni ahol millió hajó lesz...
- Nem fognak.
Átváltozott én meg fürdőruhára öltöztem. titokban felhúztam, de Alice le akarta szedni rólam.. Még jó hogy anya a védelmemre kellt, így magamon hagyhattam a fürdőruhát... De abból is Alice külön válogatott ki egy nagyon szexi darabot...
Belecsobbantunk a vízbe. Elkezdtem hajtani magam a lábammal és a kezemmel... Addig voltam a víz alatt ameddig a levegőm engedte. Amikor felemelkedtem levegőért észrevettem Jake aggódalmas pillantását, majd a megkönnyebbült sóhaját.
Elmosolyodtam majd lebuktam a víz alá. Kinyitottam a szemem... Gyorsan hozzászoktam a vízhez. Pislogtam párat majd alább merültem. Gyönyörű, színpompás halak menekültek előlünk. A hajam fátyolként hullámzott utánam ahogy úsztam. Elvigyorodtam. Ez a nap.. tökéletes..A tegnapi is az volt... Bár Aroék és Stefanék viselkedése zavart kicsit.. Aroé olyan volt...mintha félne valamitől... Stefanékén pedig győzelemittas mosoly terült el... Mintha csatát nyertek volna a Volturi felett....
Amikor feljöttem levegőért hátra pillantottam. Messze volt a part... Jakere néztem, aki nagy élvezettel szelte a vizet. Most, hogy nem volt kockázat szivesen úszott. Lemerültem. Eldöntöttem, hogy leúszok a fenékig. Izmaimat megfeszítve úsztam. Leértem, de égette a tüdőmet az oxigén-hiány. A víz felszínre alig értem fel. Kapkodtam a levegőt. Jacob aggodalmas pillantásokat vetett felém.
- Mikor érünk oda? Messze vagyunk? -nem mintha fáradt lennék.
Jake válaszul megrázta a fejét.
A vizet kémleltem hááátha... Úgy döntöttem a felszínen maradok.
És egyszer megpillantottam. Esme szigete....
- Ki ér oda hamarabb?
Jake rámnézett és előredőlt, és is követtem a példáját... Viszont rá kellett jönnöm... Nagyobbak a mancsai.. De legalább sikerélménye lesz.
Én is beleadtam mindent. A sziget egyre közeledett... Kevesebb mint 1 km.... Gyorsan odaértünk... Holtversenyben - valószínűleg Jake visszavett egy kicsit. Kifeküdtem a partra.
-Huhh....Fárasztó volt... Kellemesen fárasztó.
Ránéztem... Koncentrállt...
- Miaz?
Fejével elmutattott az óceán felé...
-Oooo....
A hajós jött. Elbújtunk. Ő szépen bevitte a cuccainkat. Miközben a rejtekhelyemből figyeltem Jake átválltozott. Odajött mögém és átölelt. Rámosolyogtam.
Besétáltunk a házba, ő felöltözött... Én meg levetettem magam az ágyra. Kifújtam a levegőt... Milyen gyönyörű ágy... Nagyot nyeltem és Jacobra néztem.

Még nincs hozzászólás.
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Elfelejtettem a jelszót
 

Elsõ fantasy - thriller regényem Elõrendelhetõ. Bõvebbb információért kattints ide.    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA